Strona główna

      • WITAMY NA NASZEJ STRONIE
      • Cieszymy się że jesteś z nami ;-)
        Zachęcani do zapoznania się z naszą stroną.
      • Szanowni Państwo,

        Wniosek o przyjęcie i zasady rekrutacji można pobrać w sekretariacie szkoły lub strony w zakładce REKRUTACJA

        Wypełniony wniosek należy dostarczyć do sekretariatu szkoły.

        ZAPRASZAMY
      • 1,5%
      • Szanowni Rodzice,
        jak co roku zwracamy się do Państwa o przekazywanie 1,5% na Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Jana Bosko.

        Numer KRS : 0000270261
        Cel szczegółowy: KSP Piotrków Trybunalski 7912

        Za rok 2022 rozlicza nas Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym” z Częstochowy, na stronie której jest do pobrania program do rozliczania PIT-ów www.fsmm.pl

        Dziękujemy za wpłaty ;-)
          • Powiatowy Konkurs Plastyczny

            28.05.2025

            Za nami kolejny Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci z niepełnosprawnościami "Ja i mój przyjaciel ". W konkursie wzięło udział dziewięcioro naszych uczniów z klas 1-6 wraz z opiekunami: Moniką Janas, Joanną Leporowską, Anną Pawłowską, Ewą Sobierańską oraz Iwoną Sobańską. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

          • Dzień Mamy

            26.05.2025

            26 maja obchodzimy Dzień Mamy – wyjątkowe święto pełne miłości i wdzięczności!

            To doskonała okazja, by podziękować wszystkim Mamom za ich troskę, wsparcie i bezwarunkową miłość.

          • 26 Ogolnopolska Pielgrzymka Młodych

            24.05.2025

            24 maja młodzież naszej szkoły, oazy i naszego Salosu uczestniczyła w 26 Ogolnopolskiej Pielgrzymce Młodych na Jasnej Górze. W bardzo bogatym programie był koncert, świadectwa Młodych ludzi i Eucharystia. Zostaliśmy poproszeni do czytania modlitwy wiernych i do niesienia relikwii świętych podczas Eucharystii na wałach jasnogórskich. Było to dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ młodzież była z kilkudziesieciu miejscowości.

          • Góry Świętokrzyskie

            20.05.2025

            Dziś zwiedziliśmy z klasą 7 i 8 Pałacyk Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, gdzie poznaliśmy życie i twórczość słynnego pisarza. Następnie udaliśmy się do Zamku w Chęcinach, podziwiając jego średniowieczne mury i piękne widoki.

            W Muzeum Minerałów i Skamieniałości wzięliśmy udział w lekcji geologicznej oraz obejrzeliśmy pokaz szlifowania kamieni. Na koniec zdobyliśmy Łysicę, najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich, ciesząc się wspaniałymi panoramami.

          • Łęczyca i Tum

            10.05.2025

            10 maja 2025 roku #LOWE jest Bosko zorganizowało dla chętnych wyjazd do Łęczycy i Tumu. Pomimo niesprzyjającej pogody uczestniczki pod opieką p. Sylwii Bednarek i niestrudzonego przewodnika p. Henryka odkrywały skarby Ziemi Łęczyckiej, w tym Kolegiaty w Tumie. Przewodnik przedstawił ciekawe, cenne i piękne oblicze „Krainy diabła Boruty”, podzielił się ciekawostkami i legendami. Była to okazja do poznania kolejnego pięknego zakątka naszej Ojczyzny.

          • Erasmus Plus

            16.05.2025

            W ramach umowy akredytacyjnej Erasmus Plus w Sektorze Edukacji Dorosłych koordynator naszego #LOWE jest Bosko p. Beata Dybpowska wzięła udział w kursie pt. Learner Voice Erasmus+ Training" w Ljubljanie (Słowenia) w terminie 5-10 maja 2025r. Kurs zorganizowała słoweńska organizacja PRIMERA. Kurs dotyczył nieformalnych metod nauczania partycypacyjnego i był przeznaczony dla trenerów/edukatorów, którzy w trakcie szkolenia poznali i przećwiczyli metodologie uczenia się partycypacyjnego, w tym World Café, Open Space Technology Appreciative Inquiry, Circle Practice i inne. Doświadczając głównych narzędzi uczenia się partycypacyjnego, uczestnicy zdobyli umiejętności niezbędne do budowania społeczności praktyków. Kurs prowadzony był w języku angielskim, ponieważ brali udział też przedstawiciele z Rumunii, Węgier, Włoch i Austrii oraz oczywiście prowadzący ze Słowenii. Była to okazj

          • Konferencja

            16.05.2025

            Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zorganizowała ogólnopolską konferencję „Uczenie się przez całe życie. Koordynacja działań Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji”, która odbyła się w dniach 22 i 23 kwietnia 2025 roku w Katowicach. Nasza szkoła jako #LOWE jest Bosko wzięła udział w tym wydarzeniu. Konferencja została zorganizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w partnerstwie z Ministerstwem Edukacji Narodowej w ramach projektu „Rozwój współpracy i koordynacji w zakresie uczenia się przez całe życie”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027). W trakcie konferencji zaprezentowane zostały dotychczasowe działania o charakterze innowacyjnym podejmowane w województwach na rzecz koordynacji i upowszechniania działań LOWE, mające wpływ na budowanie systemu koordynacji i współpracy mię

          • Toruń cz 2

            05.05.2025

            Kolejnym punktem naszej wycieczki było Muzeum Pierników, gdzie poznaliśmy sekretny przepis na toruńskie pierniki i zdaliśmy egzamin na czeladnika.

          • Toruń cz.1

            05.05.2025

            Naszą podróż po Toruniu rozpoczęliśmy od spaceru po mieście w towarzystwie Krzyżaków. Poznaliśmy m.in. pieska Filusia, dzielnego kota, który uratował miasto, legendę o żabach i piernikach. Podziwialiśmy pikęne i malownicze kamienice, a także krzywą wieżę. Spacer zakończyliśmy uroczystym pasowaniem na rycerza.

      • brak danych